کلیدسازی سیار جنوب تهران, مراکز فست کلید, معرفی مناطق تهران

کلید سازی راه‌ آهن

کلید سازی راه‌ آهن

کلیدسازی سیار شبانه روزی راه‌ آهن که در منطقه یازدهم شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان رباط کریم – خیابان صیامی – خیابان بهداری – خیابان فاتح چهر – خیابان قدمی – خیابان جعفری – خیابان عباسی – خیابان زربافیان – خیابان خطیب – خیابان هلال احمر – میدان بهداری – میدان راه آهن و میدان رازی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان هلال احمر، از جنوب به خیابان شوش، از شرق به خیابان کارگر جنوبی و از غرب به خیابان نواب صفوی محدود می‌شود و از شمال به محله هلال احمر، از جنوب به محله جوادیه، از شرق به محله های مختاری و مولوی و از غرب به محله قلعه مرغی دسترسی دارد.

 

 

فست کلید با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی راه‌ آهن فست کلید)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *