کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز فست کلید, معرفی مناطق تهران

کلید سازی امام حسین (ع)

کلید سازی امام حسین (ع)

کلیدسازی سیار  امام حسین (ع) که در منطقه هفت شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان محمودی – خیابان رجبی – خیابان انصار الحسین – خیابان فتاحی منش – خیابان هوری – خیابان بخشی – خیابان بخشی فرد – خیابان کیانی – بخشی از خیابان سبلان جنوبی  – خیابان آیت الله مدنی و میدان امام حسین (ع) خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به بزرگراه آیت الله مدنی، از جنوب به خیابان دماوند، از شرق به خیابان سبلان جنوبی و از غرب به خیابان آیت الله مدنی محدود می‌شود و از شمال به محله های حشمتیه و نظام آباد، از شرق به محله وحیدیه و از غرب به محله های حشمتیه و نظام آباد دسترسی دارد.

فست کلید با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلید سازی امام حسین (ع) فست کلید)

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *