کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز فست کلید, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی پونک

کلیدسازی سیار که که در دو منطقه پنج و دو شهرداری تهران واقع شده‌ است در محدوده خیابان‌ میرزا بابایی – خیابان‌ اشرفی اصفهانی – خیابان‌ شهید مخبری (گلستان) – خیابان‌ سردار جنگل – خیابان‌ همیلا – بلوار عدل – خیابان زیتون – خیابان‌ المهدی – خیابان‌ چمران – بلوار کمالی – خیابان‌ سیمون بولیوار – خیابان‌ چهار دیواری آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به بزرگراه آبشناسان و محله المهدی، از جنوب به بلوار شهید میرزایی، از شرق به بزرگراه اشرفی اصفهانی و از غرب به بزرگراه سرلشگر ستاری و محله شاهین دسترسی می توان داشت.

این محله در شمال غربی تهران واقع شده است. میدان اصلی منطقه پونک، میدان پونک نام دارد و دارای دو میدان دیگر به نام های میدان استاد نظر و میدان پارک است. جدیدا شهرداری این منطقه این محله را به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم کرده است.همچنین این منطقه به 3 بزرگراه یادگار امام، بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه شهید همت در مجاورت آن قرار دارند.

 

فست کلید با هدف کلید سازی سیار و به صورت کلید سازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتورسوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی پونک فست کلید)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلید سازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

کلیدسازی پونک

کلیدسازی پونک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *