کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز فست کلید, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی مرزداران

کلیدسازی سیار  مرزداران که در منطقه دو شهرداری تهران قرار دارد در محدوده بلوار مرزداران – بلوار دانش – بلوار جانبازان – بلوار خرم رودی – سازمان آب – بلوار عرب حسینی – خیابان 35متری گلها – بلوار بوستان – خیابان سپهر – خیابان ایثار – خیابان ابراهیمی – خیابان  زاگرس – خیابان سرسبز – خیابان اطاعتی – خیابان ناهید – خیابان جانبازان – خیابان دریا – خیابان کمالو و خیابان پاس فرهنگیان آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به بزرگراه حکیم، از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد، از شرق به بزرگراه شیخ فضل الله نوری و از غرب به خیابان اشرفی اصفهانی محدود می‌شود و از شمال به شهرک غرب، از جنوب به سازمان آب، از شرق به محله گیشا و از غرب به آیت الله کاشانی دسترسی دارد.

 

 

فست کلید با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی مرزداران فست کلید)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *