کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز فست کلید, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی سهروردی

کلیدسازی سهروردی

کلیدسازی سیار  سهروردی که در مرکز و منطقه 6 شهرداری تهران واقع شده است در محدوده خیابان پالیزی – خیابان خرمشهر – خیابان هویزه – خیابان بهشتی – چهارراه کیهان – خیابان میترا – خیابان سورنا – بخشی از خیابان مطهری – خیابان بهار شیراز – میدان پالیزی – خیابان جلفا (ارسباران) – خیابان شریعتی – خیابان سهروردی شمالی و سهروردی جنوبی – خیابان کنگاور – خیابان توپچی – خیابان سراب و محبی – خیابان خرمشهر – خیابان میرزایی زینعلی – خیابان ملایری آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

 

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ای است که از شمال به بزرگراه رسالت، از شرق به خیابان شریعتی، از جنوب به خیابان بهار شیراز و از غرب به اتوبان مدرس محدود می شود. این محله به اتوبان رسالت و اتوبان شهید همت همچنین اتوبان حقانی و اتوبان صیاد شیرازی دسترسی دارد. محله‌های همسایه این محله از شمال، جلفا از جنوب سهروردی جنوبی، از شرق معلم و از غرب آرژانتین است.

 

فست کلید با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد بصورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتورسوار کلید ساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی سهروردی فست کلید)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

کلیدسازی سهروردی

کلیدسازی سهروردی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *