کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز فست کلید, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی تهرانپارس

کلیدسازی شبانه روزی تهرانپارس که در دو منطقه 4 و 8 شهرداری، در شمال شرق تهران قرار دارد در محدوده فلکه‌ی اول تهرانپارس (میدان قمر بنی هاشم) – فلکه‌ی دوم – فلکه‌ی سوم (فلکه سجادیه) – فلکه‌ی چهارم – حجربن عدی حد فاصل رسالت تا دماوند – شاهد – 35 متری پروین – پروین – 142 غربی حد فاصل فلکه اول تا بزرگراه باقری – رشید – ملکی – 170شرقی – 107 – 109 – ماهانی – 105 – صادقی – مهدی زاده – 152غربی – نور محمدی – میدان نبوت – میدان شقایق آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ای است که از شمال به بزرگراه شهید بابایی (صدر)، خیابان استخر، محله قنات کوثر، مجیدآباد و محله کوهسار، از جنوب به خیابان دماوند و محلات آشتیانی و سرخه حصار، از غرب به بزرگراه شهید باقری، کوی نارمک و اوقاف و از شرق نیز به بلوار پروین و محله‌های جوادیه و گلشن (خاک سفید) دسترسی دارد.

تهرانپارس این محله به دو بخش تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی تقسیم می‌شود که توسط بلوار پروین (شاهد) از هم جدا شده اند. این محله دارای چهار فلکه اصلی می‌باشد که در امتداد خیابان تیرانداز یعنی خیابان اصلی این منطقه می‌باشند. همچنین شهرک‌هایی نظیر شهرک امید، شهرک پارس، شهرک فرهنگیان در این منطقه قرار دارند و بزرگراه‌ هایی از قبیل رسالت، زین الدین و باقری از این منطقه عبور می‌کنند.

 

فست کلید با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلید سازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد بصورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتورسوار کلید ساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی تهرانپارس فست کلید)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلید سازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

کلیدسازی تهرانپارس

کلیدسازی تهرانپارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *