کلیدسازی سیار شرق تهران, مراکز فست کلید, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی بهارشیراز

کلیدسازی بهار

کلیدسازی شبانه روزی بهارشیراز که در منطقه هفت شهرداری تهران قرار دارد در محدوده خیابان بهار شمالی – خیابان سلماسی – خیابان ورکش – خیابان علمداری – خیابان جواد نیا – خیابان خداپرست – خیابان شریف – خیابان مانی – خیابان مفتح – خیابان شریعتی و میدان بهار آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ ای است که از شمال به خیابان بهار شیرازی، از جنوب به خیابان طالقانی، از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به خیابان مفتح محدود می‌شود و از شمال به محله های سهروردی جنوبی و سلیمان خاطر، از جنوب به محله سپاه، از شرق به محله های حشمتیه و نظام آباد و از غرب به محله های فردوسی، طالقانی و کریمخان دسترسی دارد.

 

 

فست کلید با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد به صورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار کلیدساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی بهارشیراز فست کلید)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *