کلیدسازی سیار غرب تهران, مراکز فست کلید, معرفی مناطق تهران

کلیدسازی استاد معین

کلیدسازی  شبانه روزی استاد معین که در منطقه نه شهرداری تهران و در جنوب غرب تهران قرار دارد در محدوده بلوار استاد معین – بلوار اکبری – خیابان دکتر هوشیار – خیابان‌ طوس – خیابان‌ دامپزشکی – خیابان‌ دستغیب – ‌خیابان‌ هاشمی – خیابان‌ 30 متری جی – خیابان حسین مردی – بخشی از خیابان آزادی – خیابان بهمن پور – خیابان سلطان محمدی – میدان استاد معین آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است.

 

موقعیت جغرافیایی این محله به‌گونه‌ای است که از شمال به خیابان و میدان آزادی، از جنوب به خیابان هاشمی، از شرق به محله دکتر هوشیار و بلوار استادمعین و از غرب به بزرگراه شهید آیت‌ الله ‌سعیدی و فرودگاه بین‌المللی دسترسی دارد و از شمال به محله طرشت، از جنوب به میدان شمشیری و میدان فتح، از شرق به محله‌های دامپزشکی، جیحون و قصرالدشت، از غرب به محله فرودگاه مهرآباد – میدان آزادی دسترسی دارد.

 

فست کلید با هدف کلیدسازی سیار و به صورت کلیدسازی شبانه روزی اینکه هیچ فردی در تهران در پشت درب بسته نماند با گردآوری مجموعه ای از کلیدسازان موتور سوار در تهران آمادگی دارد بصورت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمت رسانی نماید. کافیست شما تنها به شماره ۰۹۱۰۲۶۷۶۰۷۶ در هر ساعت از شبانه روز تماس گرفته تا نزدیکترین موتورسوار کلید ساز را ما به درب منزل شما ارسال نماییم. (کلیدسازی استاد معین فست کلید)

 

تنها با یک تماس موتور سواران کلیدسازان سیار ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند.

کلیدسازی استاد معین

کلیدسازی استاد معین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *